Субота, 27-Квітня-2024, 03:58| RSS

Головна » 2013 » Лютий » 26 » Сергій Семенов – чемпіон Європи з біатлону!
11:36
Сергій Семенов – чемпіон Європи з біатлону!
В перший день чемпіонату Європи, що проводиться у м. Банско (Болгарія), в індивідуальній гонці на 20 км, завдяки стрімкому бігу, не дивлячись на один промах, зайняв І-ше місце, завоювавши золоту медаль, аспірант Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Заслужений майстер спорту Сергій Семенов.
Вихованець Заслужених тренерів України Семенова О.В. та Ворчака О.В. показав кращий результат і в спринтерській гонці на 10 км, але сильний туман не дав можливості завершити змагання всім учасникам чемпіонату і результати були анульовані. В наступний день проводився повтор спринтерської гонки, але знову ж таки сильний туман не дав можливості завершити змагання.
В третій день погодні умови дозволили провести змагання і на ІІІ-тє місце із завоюванням бронзової медалі вийшов інший наш біатлоніст вихованець Заслужених тренерів України: Ворчака О.В. та Ворчак С.Л. Заслужений майстер спорту Артем Прима, який виявився і влучнішим і швидшим.
В цей же день проводилась змішана естафета 2х6 км та 2х7,5 км серед юніорів та юніорок. У високій конкуренції збірна України, до складу якої входили студенти ІІ-го курсу Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Гіленко А., Тищенко А., Ткаленко Р., зайняла ІІІ-тє місце.
Вихованці Заслужених тренерів України: Зоца М.М. та Зоц Ж.С. пропустили вперед тільки команди Франції та Росії, залишивши позаду сильні команди із Німеччини та Норвегії.
Чемпіонат Європи продовжується…

Категорія: Міжнародні заходи | Переглядів: 1020 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0