Форма входу |
Гість
Група: Гість
Ми дуже раді, що ви завітали до нас. Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
|
Головна » Регіональні заходи
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 156 157 »
Андрій Володимирович Педора.
солдат гранатометник, народився 22 вересня 1989 року у Чернігові. Навчався у Чернігівській школі 13. Був учнем спортивної школи ДЮСШ «Чернігів», одним з кращих спортсменів і неодноразово захищав честь школи на спортивних змаганнях.
Після закінчення школи вступив до Національного державного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка на факультет фізичного виховання, де продовжувалась його спортивна діяльність.
Був гравцем волейбольної команди суперліги «Буревіс... ... Читати далі »
|
Олімпійське літо стартувало на Чернігівщині в рамках Всеукраїнського олімпійського дня.
Щорічний спортивно-видовищний захід Олімпійський день приурочений до 130 річниці з дня створення Міжнародного олімпійського комітету.
Щороку на Чернігівщині вихованці пришкільних таборів стають активними учасниками Олімпійського дня.
Приєдналися до олімпійських заходів і вихованці Любецького ліцею та позмагалися за звання найспритнішої та найспортивнішої команди.
Учасників заходу привітали член Виконкому в... ... Читати далі »
|
У Чернігові відбулися легкоатлетичні змагання серед юнаків та дівчат 2009 – 2010 р.н., 2011 р.н. та молодших учасників.
Турнір є четвертим етапом XXV змагань серії гран-прі «Хто ти, майбутній олімпієць?».
Протягом двох місяців спортсмени змагалися в трьох етапах, де за результати їм нараховувалися очки. І сьогодні у фіналі визначилися переможці та призери.
Близько 200 учасників із Чернігова, Мени, Корюківки, Нового Білоуса змагалися у чотирьох легкоатлетичних програмах: біг на 60, 300, 600 метрі... ... Читати далі »
|
Всеукраїнський проєкт OlympicLab за модулем «Загальнолюдські та олімпійські цінності» для Бобровицький ліцеїстів провела Ніна Лемеш, заслужений майстер спорту України з біатлону, чемпіонка Європи, срібна та бронзова призерка Олімпійських ігор, голова Чернігівського олімпійського осередку.
Бобровиччина славиться спортивними здобутками своїх земляків у легкій атлетиці, футболі та особливо важкій атлетиці. Тут починали свій спортивний шлях Віта Руденок та Ольга Коробка, призери чемпіонатів Європи т... ... Читати далі »
|
XVII традиційні міські змагання «Мама, тато, я - спортивна сім’я!» та Обласний фестиваль «Тато, мама, я - активна сім’я!», всупереч повітряним тривогам і обстрілу Чернігівщини відбулися!
Захід провели ЧМЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з ОЦФЗН «Спорт для всіх», Відділенням НОК України в Чернігівській області.
На відкритті змагань яскравими виступами учасників вітали вихованки відділення художньої гімнастики КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» ЧМР (тренери: Бориско Ю.П., Дітковська О.В.), запальну веселу руханку ... ... Читати далі »
|
Основи розвитку бізнесу та карʼєри Всеукраїнського проєкту НОК України Olympic Lab пройшов для студентів Ніжинського фахового коледжу.
Студенство демонстрували можливості фізики та хімії, експерименти: зміна кольорів різними способами, отримання вогню та електроенергії, систему розумного будинку, можливості рідкого азоту та багато іншого. Все це супроводжувалось вражаючими фізичними та хімічними дослідами, побудованими на власних розробках та дослідженнях. Вражає натхнення й завзятість викладач... ... Читати далі »
|
XVI традиційний велораллі «Дорогами вогняних літ» присвячений Дню памʼяті та примирення пройшов дорогами Михайло-Коцюбинської громади Чернігівської області.
На старт вийшло понад 60 спортсменів та любителів велосипедного руху різних вікових груп. Молодші долали десятикілометрову дистанцію, старші юнаки і дівчата - 20 кілометрів. А ветерани велосипедного спорту вийшли на дистанцію 40 кілометрів.
Організаторами заходу стали Чернігівська обласна федерація велосипедного спорту,
Чернігівський міськи... ... Читати далі »
|
В Чернігові пройшов чемпіонат області з боксу.
Голова Відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш привітала учасників змагань , побажала успіхів та подякувала ЗСУ за можливість молоді та дітям розвиватися фізично та вдосконалювати свої навички в обраному виді спорту.
В чемпіонаті взяли участь спортсмени чотирнадцяти громад області, серед яких були визначені переможці, що представлятимуть область на чемпіонаті України.
Дякуємо фото ВІКТОР КОШМАЛ
Україна переможе
Слава ЗСУ... ... Читати далі »
|
Відділення НОК України в Чернігівській області стало співорганізатором обласного етапу VI Гімназіади України з легкої атлетики.
Змагання проведені на базі спортивного стадіону Дитячо-юнацької спортивної школи Носівської міської ради.
Парад відкриття урочисто розпочали з підняття державного прапору України, виконання гімну України та вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні хвилиною мовчання.
Урочистий парад відкриття приймали:
-Президентка федерації з легкої атлетики в Черніг... ... Читати далі »
|
Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво, Югославія. Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.
Днями з нагоди ювілею здобуття першої в історії Чернігівщини олімпійської медалі відбулася зустріч заслуженого майстра спорту з лижних гонок, чемпіона світу Олександра Батюка із спортивною спільнотою регіону.
С... ... Читати далі »
|
|
|
|
Календар |
« Лютий 2025 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
|
Партнери і Спонсори |
|
Вітаємо! |
Сьогодні: іменинників немає
|
|