Гостей: 9

Головна » 2024 » Серпень » 1 » ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ РАЗОМ
08:36
ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ РАЗОМ
Підсумки змагального дня. 31 липня У п’ятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 8 видах спорту. Кульова стрільба (малокаліберна гвинтівка 50м, стрільба з трьох положень) Віцечемпіон Олімпіади-2016 Сергій Куліш успішно подолав кваліфікацію і з третім результатом вийшов у фінал Стрибки у воду (синхрон вишка 10м) Ксенія Байло та Софія Лискун завершили змагання на сьомому місці, що стало найвищим результатом для України у цьому виді програми на Олімпійських іграх Академічне веслування Євгенія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова фінішували п’ятими у фіналі четвірок парних Екіпаж двійки парної легкої ваги Ігор Хмара та Станіслав Ковальов посів п’яте місце у своєму півфіналі і змагатиметься у фіналі B Плавання (200м на спині) Олександр Желтяков показав 20-й час за підсумками попередніх запливів і не кваліфікувався у півфінал Веслувальний слалом (каное-одиночка) Вікторія Ус успішно подолала півфінальну стадію і вийшла у фінал, який завершила на 11-му місці Спортивна гімнастика (особисте багатоборство) У фіналі особистого багатоборства Ілля Ковтун став 4-м — лише 0,2 бала відділити українця від подіум. Олег Верняєв завершив змагання на 8-й позиції Теніс Сестри Людмила та Надія Кіченок вийшли до чвертьфіналу парного турніру Олімпійських ігор, обігравши пару американок Даніель Коллінс та Дезері Кравчик (3:6, 6:4, 10:7). У напруженому тригодинному матчі Марта Костюк поступилася Донні Векич з Хорватії на тай-брейку — 4:6, 6:2, 6:7. Бокс (вагова категорія до 57кг) В 1/8 фіналу Айдер Абдураімов одностайним рішенням суддів поступився чинному чемпіону Європейських ігор — Хавʼєру Іваньєсу Діясу з Болгарії. 1 серпня українці вийдуть на старт у 6 видах спорту. У медальному заліку, з однією бронзовою нагородою, Україна посідає 41 позицію.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 52 | Додав: yulia | Рейтинг: 0.0/0