Четвер, 19-Вересня-2024, 02:57| RSS

Головна » 2024 » Липень » 29 » ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ РАЗОМ
10:11
ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ РАЗОМ
28 липня У другий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися в 10 видах спорту. Спортивна гімнастика Анна Лащевська завершила виступи на дебютних Олімпійських іграх. Українка не зуміла відібратися до фіналів в особистому багатоборстві чи фінали на окремих снарядах. Дзюдо (вагова категорія до 66 кг) У першій сутичці Богдан Ядов переміг Кубаничбека Айбека уулу з Киргизстану завдяки кидку на іппон, але далі, в 1/8 фіналу, поступився дворазовому медалісту чемпіонату світу Йондонперенлейну Басхуу з Монголії. Кульова стрільба (пневматична гвинтівка, 10м) Сергій Куліш показав 27-й результат і не зміг потрапити до вісімки найкращих, яка розігруватиме медалі. Настільний теніс (одиночний розряд) Маргарита Песоцька вийшла до 1/16 фіналу, здолавши у надскладному 7-сетовому матчі представницю Таїланду Ораван Паранан — 4:3. Плавання (100м на спині) За підсумками попередніх запливів Олександр Желтяков показав 24-й результат і не вийшов до півфіналу. Академічне веслування (двійка парна легкої ваги) Ігор Хмара та Станіслав Ковальов посіли четверте місце у своєму кваліфікаційному заїзді. Тож завтра у втішному заїзді вони поборються за вихід до півфіналу. Теніс (одиночний турнір) З перемог стартували в олімпійському турнірі Еліна Світоліна, Марта Костюк та Даяна Ястремська, взявши гору над японкою Моюкою Утіджіма (6:2, 6:1), Лулу Сун з Нової Зеландії (6:4, 6:3) та представницею Бразилії Лаурою Пігоссі (1:2 — 6:3, 5:7, 0:6) відповідно. Ангеліна Калініна знялася з Олімпіади. Велосипедний спорт (маунтенбайк) Яна Беломоіна на 26-му місці завершила змагання у дисципліні крос-кантрі. Бадмінтон (одиночний розряд) Поліна Бугрова поступилася у першому матчі групового етапу cьомому номеру посіву Грегорії Маріска Тунджун з Індонезії — 0:2 (10:21, 15:21). Веслувальний слалом (байдарка-одиночка) Вікторія Ус посіла 18-те місце і не пройшла у фінал змагань в цій дисципліні. 29 липня українці вийдуть на старт в 11 видах спорту.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 33 | Додав: yulia | Рейтинг: 0.0/0