Четвер, 28-Березня-2024, 16:19| RSS

Головна » 2012 » Березень » 30 » "Олімпійське лелеченя" на Ріпкинщині
15:29
"Олімпійське лелеченя" на Ріпкинщині
На Чернігівщині фінішував II етап Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя". Завершували районні етапи представники Ріпкінщини.
За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України 29 березня на базі Ріпкинської ЗОШ I – III ст. № 2 відбувся II етап Заходу.
Учасників та гостей спортивного свята вітали заступник голови районної державної адміністрації Андрій Булда, начальник відділу освіти райдержадміністрації Леонід Багмут, завідувач сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Петро Транківський.
У змаганнях взяли участь команди 5-6 класів із 3 –х загальноосвітніх шкіл та гімназії.
До програми заходу входили чотири етапи: презентація команди, комбінована естафета, вікторина " Знавець олімпійського спорту", рухлива гра.
За підсумками змагань перше місце здобула команда Замглайської ЗОШ I – III ст., яка буде представляти район на обласному етапі даних змагань, друге місце зайняла команда Добрянської ЗОШ I – III ст., третє - команда Ріпкинської ЗОШ I – III ст. № 2.
Всі команди отримали солодощі, команда переможець кубок, та спортивний інвентар і дипломи від обласного осередку НОК України.
В рамках даного заходу проходив конкурс малюнка на Олімпійську тематику.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1263 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0