Субота, 04-Травня-2024, 06:51| RSS

Головна » 2014 » Серпень » 20 » Обласний юнацький футбольний турнір, пам`яті Миколи Майби
15:01
Обласний юнацький футбольний турнір, пам`яті Миколи Майби
15 серпня в м. Борзні, пройшов традиційний обласний футбольний турнір, присвячений пам`яті відомого на Борзнянщині спортсмена і мецената Миколи Майби.
Ще за свого життя, саме Микола Васильович був ініціатором проведення такого турніру. Після його смерті цю справу продовжили його товариші. Цього року змагання проводилися вже всьоме. Учасників змагань привітав начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко. Юні футболісти вшанували пам»ять спортсмена хвилиною мовчання.
Турнір, в якому взяли участь хлопчики 2004 р. народження, зібрав 6 команд. Змагання пройшли за правилами «Шкіряного м»яча» на двох майданчиках. На попередньому етапі змагань команди були розподілені на 2 підгрупи по три команди. Ігри в підгрупах пройшли по коловій системі, а потім відбулися стикові поєдинки. У першій підгрупі кращий результат показали юнаки ДЮСФШ м.Ніжина. Спочатку вони з рахунком 2-0 перемогли прилуцьку «Європу», а потім розійшлися миром з першою командою ДЮСШ м. Бахмача. У зустрічі між прилуцькими та бахмацькими футболістами кращими виявилися представники «Європи». У другій підгрупі кращими стали футболісти ДЮСШ м. Прилуки, які без проблем обіграли господарів турніру та другу команду Бахмача. У стикових іграх шосте місце виборола перша команда Бахмача, п»яте – друга команда Бахмача, четвертими стали юні борзнянці, а «бронзові» медалі отримали футболісти «Європи». У фінальному матчі зустрілися команди ДЮСФШ Ніжин – ДЮСШ Прилуки. В цій грі переконливу перемогу здобули прилуцькі футболісти з рахунком 4-0, які і стали переможцями турніру. До речі, всі чотири м»ячі забив Олександр Лобко. Всі команди-учасниці отримали пам»ятні кубки, призери змагань – медалі, кращі футболісти (Олександр Лобко, Рустам Перковський, Максим Соколовський, Юрій Сотник, Тарас Лях, Олександр Сторубльов ) – пам`ятні призи.
Організатори змагань вдячні за фінансову підтримку турніру доньці Миколи Васильовича – Ані.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1237 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0