Вівторок, 16-Серпня-2022, 18:49| RSS

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Національний олімпійський комітет України
Чернігівське обласне відділення


Категорії розділу
Анонси подій
Регіональні заходи
Всеукраїнські заходи
Міжнародні заходи
Здобутки чернігівців
Оголошення
Посилання
Форма входу
Гість







Група:
Гість

Ми дуже раді, що ви завітали до нас.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!

Логін:
Пароль:
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Жовтень » 19 » На ЮОІ-2018 юні олімпійці здобули 23 медалі
12:10
На ЮОІ-2018 юні олімпійці здобули 23 медалі
В аргентинському Буенос-Айресі завершилися ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, на яких Україну представляли 55 атлетів у 22 видах спорту.

Незабутні враження подарували нам наші юні герої – призери та чемпіони Юнацької Олімпіади-2018, які гідно та успішно представили Україну на цьому престижному форумі.

Україна може пишатися своїми молодими талантами, адже їхні сьогоднішні успіхи та здобутки дають чудові перспективи на майбутнє й обов'язково успішні виступи в олімпійському Буенос-Айресі стануть трампліном для блискучих звершень на олімпійських аренах Токіо-2020, Парижу-2024 та інших важливих змаганнях.

Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі українці здобули 23 медалі (7-8-8) у 13 видах спорту.

Пригадаємо кожного, хто подарував радість перемоги та гордість за свою країну:

Золоті медалі:
Катерина Чорній - фехтування (особисті змагання в жіночій шпазі та командна першість)
Назар Чепурний - спортивна гімнастика (командна першість з мультидисциплін гімнастики)
Іван Тищенко - академічне веслування (чоловіча одиночка)
Валерія Іваненко - легка атлетика (метання молота)
Михайло Кохан - легка атлетика (метання молота)
Ярослава Магучіх - легка атлетика (стрибки у висоту)
Срібні медалі:
Денис Кесіль - плавання (200 м баттерфляєм)
Анастасія Прозорова - бадмінтон (командна першість)
Софія Лискун - стрибки у воду (вишка, 10 м)
Оксана Чудик - вільна боротьба (вагова категорія до 65 кг)
Назар Чепурний - спортивна гімнастика (опорний стрибок)
Христина Погранична - художня гімнастика (багатоборство)
Тарас Бондарчук - бокс (вагова категорія до 60 кг)
Максим Галінічев - бокс (вагова категорія до 56 кг)
Бронзові медалі:
Олег Вередиба - дзюдо (вагова категорія до 55 кг)
Дмитро Гонта - кульова стрільба (змішані командні змагання у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м)
Анастасія Бачинська - спортивна гімнастика (багатоборство, вільні вправи)
Олег Дорощук - легка атлетика (стрибки у висоту)
Владислав Остапенко- вільна боротьба (вагова категорія до 55 кг)
Софія Лискун - стрибки у воду (змішані командні змагання)
Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей - спортивна акробатика (змішані пари)


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Міжнародні заходи | Переглядів: 598 | Додав: yulia | Теги: #chernigivnoc #спорт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Мова
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Партнери і Спонсори

Новини НОК
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає


Олександр Майшев - 2010-2022Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок ©