Субота, 20-Квітня-2024, 01:07| RSS

Головна » 2012 » Квітень » 2 » "Мама, тато, я - спортивна сім`я" на Срібнянщині
09:55
"Мама, тато, я - спортивна сім`я" на Срібнянщині
Минулої неділі в спортивній залі Срібнянської загальноосвітньої школи відбувся районний етап Всеукраїнських сімейних спортивних змагань ’’ Мама, тато, я – спортивна сім’я ’’.
Програма конкурсу складалась з шести видів естафет, в яких кожен член команди змагався з своїми суперниками на спритність, швидкість та рівновагу. Переможці та призери заходу визначались за найменшим часом проходження дистанції.
За результатами проведених 6 конкурсів І місце здобула сім’я Якименко з смт. Срібне (на фото), срібними призерами стали гості з с. Гурбинці сім’я Вівденко, бронзу здобула молода та енергійна сім’я Хоменко (смт. Срібне).
По завершенні змагань команди переможець та призери отримали дипломи, медалі та подарунки від організаторів спортивного свята.
7 квітня в м.Чернігів відбудеться обласний етап цих спортивних змагань, згідно положення про проведення даного конкурсу право представляти Срібнянський район належить переможцям районного етапу, тому захищати честь району цього року буде сім’я Якименко.
Захід відбувся за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Організатори спортивного свята висловлюють вдячність директору Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Декрету В.О. за постійну підтримку в проведенні заходів.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1315 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0