Вівторок, 11-Травня-2021, 08:42| RSS

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Національний олімпійський комітет України
Чернігівське обласне відділення


Категорії розділу
Анонси подій
Регіональні заходи
Всеукраїнські заходи
Міжнародні заходи
Здобутки чернігівців
Оголошення
Посилання
Форма входу
Гість







Група:
Гість

Ми дуже раді, що ви завітали до нас.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!

Логін:
Пароль:
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2019 » Листопад » 5 » Кращі спортсмени та тренери Чернігівщини отримали відзнаки
21:10
Кращі спортсмени та тренери Чернігівщини отримали відзнаки
Згідно Положення про визначення найкращого спортсмена та тренера місяця з олімпійських видів спорту Чернігівщини, Відділення НОК України в Чернігівській області за підсумками серпня, вересня та жовтня 2019 року відзначило переможців.

Кращі спортсмени та тренери за серпень 2019 року:
• серед дорослих – Костевич Олена - срібна призерка чемпіонату світу з кульової стрільби, м.Ріо-де-Жанейро, Бразилія;
• серед юніорів, юнаків – Пономар Андрій – чемпіон Європи з велоспорту серед юніорів, м. Алкмаре, Нідерланди.
Тренери Олени – Чередінови Світлана та Ігор та тренер Андрія – Аксюта Микола Дмитрович.

Кращі спортсмени та тренери за вересень 2019 року:
• серед дорослих – Костевич Олена - бронзова призерка чемпіонату Європи з малокаліберної зброї, м. Болонья, Італія,
• серед юніорів, юнаків – Светюха Ольга – перше місце чемпіонат України крос-кантрі велоспорту серед юнаків та дівчат , бронзова медаль Командний чемпіонат України на шосе серед юнаків та дівчат, бронзова медаль групова гонка чемпіонату України на шосе серед юнаків та дівчат.
Тренери Олени – Чередінови Світлана та Ігор та тренер Ольги – Аксюта Микола Дмитрович.

Кращі спортсмени та тренери за жовтень 2019 року:
• серед дорослих – Смаль Наталія - чемпіонка України з дзюдо серед жінок, м. Київ, 03-04жовтня 2019 року;
• серед юніорів, юнаків – Крупко Тимофій - чемпіон України з боксу серед юніорів, м. Одеса, 07-13 жовтня 2019 року.
Тренер Наталії – Маркін Анатолій Миколайович та тренер Тимофія – Костючок Михайло Володимирович.



QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Здобутки чернігівців | Переглядів: 701 | Додав: yulia | Теги: #chernigivnoc #спорт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Мова
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Партнери і Спонсори

Новини НОК
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
татьяна(41)
Вітаємо!


Олександр Майшев - 2010-2021Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок ©