Головна » 2013 » Жовтень » 11 » "Козацький гарт-2013" на Срібнянщині
12:01
"Козацький гарт-2013" на Срібнянщині
9 жовтня стартувала цьогорічна Спартакіада учнівської молоді Срібнянщини.
Першим видом програми став ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт». Змагання проводились на базі Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст. і складались з 5 видів.
На фестиваль прибули шість команд (72 учні). Першим видом були змагання зі стрибків у довжину, другим – човниковий біг, далі стрибки через скакалку, перетягування канату, а завершувала програму комбінована естафета.
В усіх п’яти видах кращими в цьому році стали учні Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, саме вони і стали переможцями районного етапу вже всьоме за останні сім років (на фото).
Справжня спортивна боротьба розгорнулася за 2-3 місця. З розривом лише в одне місце срібними призерами стали учні Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., а третє місце здобула команда учнів Гурбинської ЗОШ І-ІІІ ст..Призери і переможці змагань були нагороджені дипломами та грамотами від відділу освіти та сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
Вітаємо переможців та призерів змагань!

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1223 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0