Понеділок, 05-Грудня-2022, 09:25| RSS

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Національний олімпійський комітет України
Чернігівське обласне відділення


Категорії розділу
Анонси подій
Регіональні заходи
Всеукраїнські заходи
Міжнародні заходи
Здобутки чернігівців
Оголошення
Посилання
Форма входу
Гість







Група:
Гість

Ми дуже раді, що ви завітали до нас.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!

Логін:
Пароль:
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2022 » Листопад » 24 » ХІV звітно – виборна Асамблея громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області»
19:32
ХІV звітно – виборна Асамблея громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області»
ХІV звітно – виборна Асамблея
громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області»

У відповідності до п. 5.1. Постанови НОК України від 21.10. 2022 року, та у відповідності з вимогами Положення громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області», на виконання рішень Виконкому ВНОКУ України в Чернігівській області від 27 жовтня 2022 року засідання звітно-виборної Асамблеї В НОК України в Чернігівській області призначено на 07 грудня 2022 року.
Станом на 22 листопада 2022 року зареєстровано:
представники обласних федерацій з олімпійських видів спорту (по два від кожної) уповноважені її керівними органами та які утворюють більшість на Асамблеї та у Виконкомі
1. Саченко Ігор Валентинович ГО «Чернігівська обласна федерація баскетболу»
2. Широкий Артем Сергійович ГО «Чернігівська обласна федерація баскетболу»
3. Зоц Сергій Миколайович ГО «Чернігівська обласна федерація біатлону»
4. Бондаренко Ніна Миколаївна ГО «Чернігівська обласна федерація біатлону»
5. Казанін Вадим Анатолійович «Чернігівська обласна організація федерації боксу України»
6. Артюх Євген Олександрович «Чернігівська обласна організація федерації боксу України»
7. Лой Олександр Володимирович Чернігівська обласна федерація з важкої атлетики
8. Шолох Дмитро Олександрович Чернігівська обласна федерація з важкої атлетики
9. Мартинов Юрій Васильович ГО Федерація велосипедистів Чернігівщини
10. Анісовець Сергій Васильович ГО Федерація велосипедистів Чернігівщини
11. Буланов Олег Миколайович Чернігівська обласна федерація волейболу
12. Франчук Олег Петрович Чернігівська обласна федерація волейболу
13. Куліч Валерій Петрович Чернігівська обласна федерація гімнастики
14. Бориско Юлія Петрівна Чернігівська обласна федерація гімнастики
15. Крива Олександр Михайлович ГО «Федерація дзюдо Чернігівської області»
16. Авсяник Людмила Володимирівна ГО «Федерація дзюдо Чернігівської області»
17. Чередінова Світлана Віталіївна Чернігівська обласна федерація стрілецького спорту
18. Євтушенко Віталій Євгенійович Чернігівська обласна федерація стрілецького спорту
19. Масюк Андрій Михайлович ГО «Чернігівська легка атлетика»
20. Рябов Володимир Вячеславович ГО «Чернігівська легка атлетика»
21. Горовенко Михайло Михайлович ГО «Чернігівська обласна федерація лижного спорту»
22. Паршуков Віталій Серафимович ГО «Чернігівська обласна федерація лижного спорту»
23. Бельський Олександр Володимирович ГО «Чернігівська обласна федерація настільного тенісу»
24. Лунегов Вадим Юрійович ГО «Чернігівська обласна федерація настільного тенісу»
25. Ковтун Дмитро Сергійович Федерація плавання Чернігівської області
26. Крот Станіслав Олександрович Федерація плавання Чернігівської області
27. Прокопович Геннадій Володимирович Чернігівська обласна асоціація футболу
28. Свистун Анатолій Вікторович
Іванов Дмитро Валерійович Чернігівська обласна асоціація футболу
29. Разумна Каріна Ігорівна Відокремлений підрозділ ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» в Чернігівській області
30. Лисенко Олександр Михайлович Відокремлений підрозділ ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» в Чернігівській області
31. Єкімов Олег Леонідович ГО «Чернігівська обласна федерація веслування на байдарках і каное»
32. Родікова Марія Вадимівна ГО «Чернігівська обласна федерація веслування на байдарках і каное»
33. Литвиненко Валерій Васильович ГО «Федерація спортивної боротьби в Чернігівській області»
34. Настоящий Анатолій Анатолійович ГО «Федерація спортивної боротьби Чернігівської області»
35. Васков Микола Сергійович Федерація хокею Чернігівської області
36. Кривоус Наталія Віталіївна Федерація хокею Чернігівської області
37. Руденчик Євген Володимирович ГО « Чернігівська обласна федерація стрільби з луку»
38. Жук Поліна Вадимівна ГО « Чернігівська обласна федерація стрільби з луку»
Атлети-учасники Олімпійських ігор
39. Авраменко Геннадій Вікторович бронзовий призер Олімпійських ігор
40. Бібік Ольга Анатоліївна учасниця Олімпійських ігор
41. Дериземля Андрій Васильович учасник Олімпійських ігор
42. Деркач В’ячеслав Васильович учасник Олімпійських ігор
43. Костевич Олена Дмитрівна Чемпіонка, триразова призерка Олімпійських ігор
44. Лемеш Ніна Петрівна учасниця Олімпійських ігор
45. Митрофанов Дмитро Юрійович учасник Олімпійських ігор
46. Прима Артем Андрійович учасник Олімпійських ігор
47. Семенов Сергій Олександрович учасник Олімпійських ігор
48. Смаль Наталія Миколаївна учасниця Олімпійських ігор
49. Філоненко Наталія Анатоліївна чемпіонка Олімпійських ігор
50. Хвостенко Оксана Юріївна Учасниця Олімпійських ігор
51. Цербе – Несіна Валентина Адамівна бронзова призерка Олімпійських ігор
Представник (один) відповідного обласного відділення
Олімпійської академії України
52. Кужельний Андрій Володимирович Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка
Представники організацій зі спортивним ухилом представники (по одному) фізкультурно-спортивних товариств і організацій, а також організацій управління фізичною культурою та спортом МО та Міністерства освіти
53. Григор’єв Ігор Васильович Чернігівська обласна організація ФСТ «Спартак»
54. Требух Андрій Валерійович ГО «Чернігівська обласна організація ФСТ «Динамо» України»
55. Хамко Ігор Миколайович Голова ГО «ЧООВ ФСТ «Колос»
56. Мартиненко Сергій Володимирович КЗ «Чернігівська ОДЮСШ осіб з інвалідністю Чернігівської обласної ради»
57. Закружний Денис Олексійович Чернігівське обласне відділення (філія) Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України
Представники (по одному) інших суб'єктів олімпійського руху в області
58. Ліфар Ігор Юрійович Чернігівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
59. Пиріжок Дмитро Олександрович Чернігівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
60. Глушко Павло Володимирович Ніжинська міська рада Чернігівської області
61. Мосціпан Руслан Борисович Відділ сім’ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради +
62. Стецько Олександр Миколайович Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради
63. Балабко Віктор Анататолійович Відділ освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради
64. Литвинець Андрій Миколайович Чернігівський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю
65. Лобас Петро Павлович ГО «Асоціація ветеранів спорту Чернігівської області»
66. Духно Лілія Петрівна Редактор радіо ПАТ «Національна телерадіокомпанія України «Чернігівська регіональна дирекція»
67. Бойко Віталій Олександрович КЗ «Чернігівська ОШВСМ»
68. Магеррамов Володимир Магеррамович КЗ «Чернігівська обласна школа ШВСМ з ігрових видів спорту»
69. Пітель Олександр Юрійович КЗ «Чернігівська обласна ДЮСШ осіб з інвалідністю Чернігівської обласної ради»
70. Кирийчук Юрій Павлович КЗ«ОДЮСШ з олімпійських видів» Чернігівської обласної ради

Відповідно Положення Стаття 5. Органи управління, їх компетенція та порядок утворення
5.15. Голова обирається з числа членів В НОК України в Чернігівській області звітно-виборчою Асамблеєю строком на 4 роки. Голова може обиратися на будь-який наступний чотирирічний термін. Висування кандидатів на посаду Голови від суб'єктів олімпійського руху в області припиняється за 15 днів до першого дня проведення звітно- виборчої Асамблеї.
Стаття 6. Процедури
6.2.3.2. Після складання повноважень виборними органами та членами В НОК України в Чернігівській області попереднього складу перед новим складом членів В НОК України в Чернігівській області, розпочинає організаційне засідання робоча президія у складі членів НОК, старшого за віком члена В НОК України в Чернігівській області від обласної федерації та секретаря робочої президії.
6.2.3.3. Робоча президія розпочинає процедуру обрання Голови, в порядку визначеному Положенням.
6.3. Процедура обрання Голови:
6.3.1. Голова обирається таємним голосуванням з числа членів В НОК України в Чернігівській області на звітно-виборчій Асамблеї, яка відбувається в рік проведення Олімпійських зимових ігор, строком на 4 роки. Голова може обиратися на будь-який наступний чотирирічний термін. Висування кандидатів на посаду Голови припиняється за 15 днів до першого дня проведення звітно-виборчої Асамблеї;
6.3.2. У разі відмови всіх заявлених кандидатів від участі у виборах Голови кандидатури висуваються безпосередньо учасниками звітно-виборчої Асамблеї.

Станом на 22 листопада 2022 року зареєстровано:

1. Лемеш Ніна Петрівна учасниця Олімпійських ігор


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 70 | Додав: yulia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Мова
Пошук
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Партнери і Спонсори

Новини НОК
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає


Олександр Майшев - 2010-2022Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок ©