Головна » 2013 » Вересень » 10 » Юні зірки Чернігівщини-2013
15:21
Юні зірки Чернігівщини-2013
Шахи - гра інтелектуалів, відкриває особливий, захоплюючий світ суперництва і азарту. Особливою любов'ю шахи користуються у школярів.
За підтримки обласного осередку НОК України КДЮСШ№1 знову радо прийняла змагання шахових надій - чемпіонат області серед школярів 12, 14 і 18 років. Всього на старт вийшло 48 юнаків та дівчат з Чернігова, Ніжина та Ічні.
Було проведено два турніри - до 12 і до 18 років. Система проведення змагань традиційна - 9 турів по «швейцарці», контроль часу - 70 хвилин кожному учаснику.
Змагання пройшли в гострій, безкомпромісній боротьбі і не залишили байдужим нікого з глядачів. Головний суддя змагань Ю.Куценко відмітив прагнення кожної дитини до перемоги. Анастасія Сьомченко була першою у наймолодшій віковій групі - серед дівчаток до 12 років. За додатковими показниками срібну медаль виграла Ілона Клименок. Бронзу взяла Мілена Мхітарян. Серед хлопчиків до 12 років перемогу здобув Платон Гальперін. Він виграв всі 9 партій. Друге місце зайняв Назар Личаків, на третьому місці - Назар Довгопол. Всі призери до 12 років - юні зірки з Чернігова. Переможцем чемпіонату області до 14 років став Влад Симоненко (м. Чернігів). Друге місце посів Максим Буряк, третє - Гліб Парфьонов (обидва з Ніжина). Олександра Андросова(м. Чернігів) відзначилася у групі Д-14. У найстаршій віковій категорії - серед юнаків до 18 років - успіх супроводжував Глібу Буфину. Срібний призер - Валентин Гречко. Третє місце зайняв Влад Мельник (всі з Чернігова). Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами та спортивним інвентарем від НОК України. За традицією всі юні шахісти отримали солодощі, а також значки та пам'ятні подарунки.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1446 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0