Четвер, 25-Квітня-2024, 18:08| RSS

Головна » 2013 » Лютий » 11 » Юні чернігівські біатлоністи вибороли перше загальнокомандне місце на Всеукраїнських змаганнях серед спортивних шкіл
18:16
Підтримуючи переможний дух збірної команди України на чемпіонаті світу з біатлону, де наші співвітчизники вже здобули три нагороди, вдало виступили юні біатлоністи Чернігівщини на Всеукраїнських змаганнях серед спортивних шкіл, училищ фізичної культури та училищ олімпійського резерву.
З 7 по 11 лютого у м. Суми на навчально-спортивній базі "Динамо" проводилися Всеукраїнські змагання з біатлону серед спортивних шкіл.
В напруженій боротьбі команда Чернігівської СДЮШОР з лижного спорту, за сумою всіх трьох днів змагань, виборола Перше загальнокомандне місце, залишивши позаду сильні команди з Сумщини, Тернопільщини та Львівщини!
Перемога стала можливою завдяки старанням юних спортсменів у індивідуальних видах програми, а також в естафетних гонках. А ось і кращі результати спортсменів нашої команди:

Доценко Андрій
посіла почесне ІІІ місце поступившись лише двом командам господарів - спортсменам з Сумської області

а серед молодшої вікової категорії 1996-98 р.н. наша команда була представлена у такому складі:
Кіщук Тетяна
Сігеті Оксана
Івасенко Дмитро
Зоц Сергій
Зусиллями цих "юних дарувань" було підтримано призовий здобуток старших товаришів по команді і здобуте ІІІ місце !

Звичайно цих успіхів наші спортсмени досягли завдяки підтримці особистих тренерів : Зоца Миколи Миколайовича, Ворчака Олександра Васильовича, Ященка Ігоря Леонідовича, Зоц Жанни Степанівни та Ворчак Світлани Леонідівни. Також великий вклад у здобуття результату зробили керівник СДЮШОР з лижного спорту Паршуков Віталій серафимович та голова обласної федерації біатлону Лазаренко Микола Григорович.

На цьому біатлоністи зупинятися не збираються і вже через кілька днів кращі наші спортсмени разом з тренерами будуть приймати участь у міжнародних змаганнях. Побажаємо їм успіхів і лише перемог!!!

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 1396 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0