Субота, 20-Квітня-2024, 10:26| RSS

Головна » 2013 » Липень » 2 » Чернігівські сільські спортсмени вибороли медалі всіх гатунків на сільських спортивних змаганнях з легкої атлетики
11:07
З 27 по 29 червня м. Вінниця на стадіоні Центрального парку міста успішно пройшли пошукові спортивні змагання Всеукраїнського ФСТ «Колос» АПК України з легкої атлетики під девізом «Хто ти майбутній Олімпієць?»
В них брали участь представники 18 обласних організацій: Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей.
188 спортсменів доводили свої спортивні чесноти у 21 виді легкоатлетичної програми, а найкращі з них боролися за призові місця, як кажуть, до останнього, показавши високі результати.
Чемпіонами та призерами відкритого чемпіонату Всеукраїнського ФСТ «Колос» АПК України з легкої атлетики в особистому заліку стали наступні спортсмени Чернігівської обласної організації ФСТ «Колос» АПК України:
I-е місце з бігу на 100 м. з результатом 12,6 с. Катерина Максименко (Менський район);
I-е місце у штовханні ядра з результатом 16,22 м. Дмитро Манджай (Менський район) на фото;
I-е місце у штовханні ядра з результатом 13,23 м. Катерина Бреус (Менський район);
II-е місце з бігу на 200 м. з результатом 27,3 с. Катерина Максименко (Менський район) ;
III-е місце у штовханні ядра з результатом 11,84 м. Олена Наумчик (Менський район) .
Усіх спортсменів тренує заслужений тренер України, майстер спорту СРСР (штовхання ядра 1973 рік) Таратухіна Надія Петрівна.
Чемпіонами та призерами у командному заліку стали спортсмени Вінницької ОО ВФСТ «Колос», які набрали 153 очка, друге місце посіли представники Тернопільської ОО ВФСТ «Колос» – 133, третє – команда Чернігівської ОО ВФСТ «Колос» – 119 очок.

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 1295 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0