Середа, 24-Квітня-2024, 20:58| RSS

Головна » 2011 » Травень » 29 » Чернігівська родина Лемеш стала другою у Всеукраїнському фіналі змагань "Мама, тато, я - спортивна сім`я"
16:03
Днями в Луганську відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сім`я", що був присвячений Міжнародному Дню сім`ї.
Участь в цих вирішальних змаганнях взяли кращі команди родин з 18-ти областей України. Вони змагалися у вправах "Золотий ключик", "Баскетбол", "Торнадо", "Смуга перешкод", "Єралаш", "Тунель", "Мисливець" та спортивній вікторині.
Дуже гідно представила Чернігівську область родина Лемеш, у складі якої виступила і наша прославлена спортсменка, Заслужений майстер спорту України з біатлону, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор, багаторазова призерка чемпіонатів світу, чемпіонка Європи, переможниця і призерка етапів кубку світу, всесвітніх універсіад, багаторазова чемпіонка України Ніна Лемеш.
Чернігівська команда посіла друге місце (266 підсумкових балів), поступившись лише родині з Полтавської області (274).
Вітаємо представників Чернігівщини зі "сріблом" Всеукраїнських змагань "Мама, тато, я - спортивна сім`я"!

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 1107 | Додав: ArtemShirokiy | Теги: Тато, мама | Рейтинг: 0.0/0