П`ятниця, 19-Квітня-2024, 11:23| RSS

Головна » 2011 » Березень » 12 » Чернігівці Дериземля і Семенов - бронзові медалісти естафети на чемпіонаті світу з біатлону!
10:58
Радісна звістка надійшла з чемпіонату світу з біатлону, який відбувається в російському місті Ханти-Мансійськ. Вперше в історії чоловічого біатлону України наша збірна завоювала місце на призовому п`єдесталі світової першості.
Українська естафетна команда, у складі якої окрім Олександра Беланенка та Сергія Седнєва були чернігівці Андрій Дериземля та Сергій Семенов, протягом усієї гонки були в групі лідерів і заслужено завоювали "бронзу".
Українці програли лише збірним Норвегії та Росії, але і третє місце чемпіонату світу - це велика перемога! Вітаємо спортсменів, тренерів та вболівальників!

Інтерв`ю Андрія Дериземлі після гонки для сайту федерації біатлону України можна прочитати тут.

Категорія: Міжнародні заходи | Переглядів: 1598 | Додав: ArtemShirokiy | Теги: біатлон | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
1 ArtemShirokiy • 11:05, 12-Березня-2011
Ребята действительно молодцы! Смотрели гонку в прямом эфире, столько эмоций и в заключение радость и гордость за ребят!