Середа, 24-Квітня-2024, 13:07| RSS

Головна » 2016 » Квітень » 25 » У Чернігові проведено фінальну частину Кубку учбової баскетбольної ліги області
11:10
У Чернігові проведено фінальну частину Кубку учбової баскетбольної ліги області
23 квітня в спортзалі обласної КДЮСШ було проведено "Фінал трьох" першого розіграшу кубку Учбової баскетбольної ліги Чернігівської області серед чоловічих команд.
В "Фіналі трьох" взяли участь команди, які на попередньому етапі зуміли обіграти своїх суперників за сумою очок двох зустрічей. Нагадаємо ці результати:
"ЧНТУ" (Чернігів) - "Славутич" 44:39 та 67:58 (овертайм):
Команда чернігівського технологічного університету, вигравши дома лише п`ять очок, в спортзалі славутицької гімназії зустріла гідний опір, вигравши лише в додатковому часі. Доречі, за команду Славутича грав мер цього міста Юрій Фомічов.
"ОКДЮСШ" (Чернігів) - "Юрист" (Чернігів) 69:58 (овертайм) та 40:35:
Колектив обласної КДЮСШ в першій грі вдома лише в доданий час зумів вирвати перемогу. Друга гра також була напруженою, але знову було констатовано перемогу "спортшколярів".
"КДЮСШ" (Ніжин) - "ЧНПУ" (Чернігів) 47:37 та 67:74:
Вигравши в гостях десять очок, ніжинці вдома ледь не впустили перемогу в серії, але перевага всього в три очки в загальному рахунку двох ігор відкрила їм шлях до фіналу.
В першій грі фінальної частини команда ніжинської КДЮСШ з рахунком 67:47 переграла "ЧНТУ". У переможців Владислав Топчій набрав 25 очок, Сергій Півень та Максим Черненький додали по 15. У "ЧНТУ" найрезультативнішим з 11 очками став Юрій Кузькін.
В другій грі ніжинці поступилися господарям спортзалу чернігівської ОКДЮСШ - 54:59. В складі чернігівської команди Денис Заворотний набрав 20 очок, Данило Бочков додав 13. У ніжинської КДЮСШ Топчій та Черненький набрали 21 та 16 очок відповідно.
Таким чином, доля всіх місць "Фіналу трьох" вирішувалася в останній грі. І чернігівська "ОКДЮСШ", завдяки 14 очкам Олександра Хоменка, 13 Дениса Заворотного, 11 Ігоря Соломко зуміла утримати переможний для себе результат, обігравши "ЧНТУ" з рахунком 54:47. У переможених найкращим став Андрій Любченко - 17 очок.
Отже, чернігівська "ОКДЮСШ" - переможець першого розіграшу Кубку УБЛЧ! Друге місце - у ніжинської "КДЮСШ", третє - у "ЧНТУ".
П`ятірка кращих гравців турніру така: кращий гравець Денис Заворотний ("ОКДЮСШ"), Сергій Півень, Максим Черненький, Владислав Топчій (всі троє - "КДЮСШ-Ніжин") та Андрій Любченко ("ЧНТУ").

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1265 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0