Субота, 20-Квітня-2024, 15:48| RSS

Головна » 2015 » Серпень » 25 » Тривають сільські спортивні ігри Менщини
07:31
Тривають сільські спортивні ігри Менщини
15 серпня в м. Мена, що на Чернігівщині, відбувся фінальний етап турніру U - 18 серед юнаків 1997 р.н., та молодших. В фінальній "пульці" грали чотири команди з Менського району: Мена, Березна, Куковичі, Феськівка.
Першими грали команди Мени та Феськівки, господарі розпочали гру жваво і вже на перших хвилинах відкрили рахунок,але феськівці не розгубились і після перерви забили два голи, на що менська команда відповіла голом-красенем зі штрафного. Серію 11-метрових краще виконали футболісти з Феськівки, таким чином несподівано залишивши господарів без фіналу.
В другому півфіналі зустрічались Березна та Куковичі, два тайми на полі точилась запекла боротьба, ніхто не хотів поступатись, але наприкінці зустрічі фортуна повернулась обличчям до березнянців і вони втілили свої прагнення в два забиті мячі, 2-0 і Березна в фіналі.
Третє місце розігрували куковицькі та менські юнаки, напевно всі сили та натхнення меняни витратили в півфіналі, бо ніякого конструктивного футболу вони не спромоглись показати, що і засвідчив рахунок гри, 2-0 на користь Кукович.
Фінальна гра між Березним та Феськівкою проходила в безкомпромісній боротьбі, березнянці були активнішими, але феськівці відповідали гострими контратаками. В першому таймі березнянці змогли відкрити рахунок, в другому закріпили результат ще одним голомі, на що феськівці нічим не смогли відповісти, таким чином команда з Березного виграла з рахунком 2-0 і зайняла перше місце.
Турнір організували РО ФСТ "Колос" та Асоціація сільського футболу у Чернігівській області при підтримці Радикальної партії України,та ГО "Менська Сотня".

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1159 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0