15:52
"Олімпійське лелеченя" на Срібнянщині
4 березня на базі Дігтярівського професійного аграрного ліцею відбувся районний етап Всеукраїнського заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
Захід відбувся за підтримки районного осередку Національного олімпійського комітету України, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та відділу освіти райдержадміністрації.
Перед початком змагань учасників привітали голова райдержадміністрації Микола Близнюк та голова районної ради Павло Кириченко.
Програма складалася з чотирьох видів - презентація команди, вікторини на олімпійську тематику, комбінованої естафети та рухливої гри (арт-бол).
Першим видом змагань стала презентація команд. Кращими в даному конкусі стали учні Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце посіла команда з Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., бронзовими призерами стали спортсмени з Гурбинської школи.
У вікторині кращою знову була Дігтярівська ЗОШ І-ІІІ ст., яка з 15 питань дала 15 правильних відповідей, другою – Карпилівська школа, а третіми стали учні Гурбинської ЗОШ.
Естафету краще подолали дігтярівські учні, другою фінішувала команда Гурбинської ЗОШ, третьою – Карпилівська школа.
В рухливій грі (артбол) перемогли господарі майданчика, другими стали школярі з Гурбинець, бронзу здобули карпилівські олімпійці.
В загальнокомандному заліку переможцями шостий рік поспіль стали учні Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст. які вибороли право представляти Срібнянський район на обласному етапі, срібними призерами змагань стали учні Гурбинської школи, а бронзу здобула команда з Карпилівки.
По завершенні змагань команди переможець та призери отримали дипломи і медалі від організаторів заходу.
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту висловлює вдячність постійному спонсору заходу голові районної ради Павлу Кириченку за надані призи для учасників змагань.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1300 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0