Четвер, 28-Березня-2024, 11:35| RSS

Головна » 2015 » Травень » 25 » ХХІІ районний туристично-краєзнавчий зліт на Срібнянщині
15:28
ХХІІ районний туристично-краєзнавчий зліт на Срібнянщині
22 травня в урочищі Лободерне, недалеко від с.Гурбинці розпочався ХХІІ районний туристично-краєзнавчий зліт. На змагання з’їхалося 11 команд з 9 навчальних закладів.
До програми зльоту на сьогоднішній день входять 4 основних видів, в старшій віковій групі змагалось 5 команд, в середній - 6. Програма змагань включала в себе 4 основних види туристських дисциплін – крос-похід, техніка пішохідного туризму, в’язання вузлів, медична підготовка та конкурс «Туристичний побут». Програму змагань було виконано повністю.
Під час змагань з ТПТ учням доводиться долати справжні природні перешкоди – переходити яр по колоді, переповзати по навісній переправі, переходити по паралельних мотузках, виконувати спуск з пагорбу та підйом на нього, проходити траверс над урвищами, при цьому отримуючи за це все медалі та розряди зі спортивного туризму.
Крос-похід являє собою рух по карті із знаходженням станцій. На кожній станції учням пропонується виконати певне завдання – визначити азимут предметів, відповісти на запитання з історії, географії, сучасного стану нашого району, подолати болото(за несприятливих погодних умов імпровізоване болото становиться майже справжнім) та виконати безліч інших цікавих завдань.
В загальному заліку ХХІІ районного туристично-краєзнавчого зльоту місця розподілились так – у старшій віковій групі перше місце посіла команда Савинської ЗОШ, другими стали учні Срібнянської школи, а третє місце посіла команда Карпилівської ЗОШ, у меншій віковій групі І місце посіли юні туристи з с. Поділ, ІІ стали спортсмени з Горобіївської ЗОШ, бронзу здобули Калюжинські школярі.
Переможці і призери кожного виду змагань були нагороджені дипломами та медалями відділу освіти та відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1087 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0