П`ятниця, 26-Квітня-2024, 01:48| RSS

Головна » 2017 » Травень » 12 » Фінальні змагання та нагородження переможців боксерського турніру пам`яті тренерів Ніжинщини
08:58
З нагоди Дня пам’яті та примирення 5 та 6 травня у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту відбулися фінальні змагання та нагородження призерів, переможців 23-го турніру з боксу пам’яті ніжинських тренерів Олексія Соломахи, Сергія Оліфіренка, Валерія Юрченка, Олега Бальчугова, Анатолія Мохнатко та боксера Рахмана Сабірова.

Змагання обслуговували судді національної категорії Дмитро Любас, Валерій Богудінов, Андрій Козлов та судді першої категорії з м. Ніжина.

Найвидовищні та найпотужніші поєдинки припали на останній день змагань.
Так, у загальному командному заліку перше місце виборола команда Ніжинської районної ДЮСШ «Колос». Друга сходинка у Чернігівської обласної ДЮСШ з олімпійських видів спорту. Третє місце посіла команда ДЮСШ Броварського району.

Окрім переможців та призерів дуже гарну школу боксу показали юні боксери з смт. Пісківка Київської області.
Хотілося б також відмітити кращих боксерів у вікових та вагових категоріях. Це Черпак Денис (Ніжинська ДЮСШ «Колос»), який другий рік поспіль завоював перемогу, Ковтун Богдан (Ніжинська ДЮСШ «Колос») визнаний кращим боксером турніру, Бойко Микола (Ніжин «Спартак»), який провів три поєдинки на цьому турнірі і отримав перемогу.

Дуже видовищним виявився бій серед дорослих - між Мірошником Олександром з Ніжина та Мовчаном Андрієм з с. Димерки Київської області, який привів у захват всіх вболівальників своїм динамізмом і професіоналізмом.

Серед дівчат не знайшлося суперниці Яні Чаленко з Ніжина.
Всі переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями, вимпелами, подарунками та солодощами відділення НОК України в Чернігівській області.

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 1405 | Додав: shelkovaya | Теги: НОК, ніжин, бокс | Рейтинг: 0.0/0