П`ятниця, 19-Квітня-2024, 22:38| RSS

Головна » 2016 » Березень » 25 » Чернігівщина привітала стрілків з перемогою на чемпіонаті Європи
16:27
Чернігівщина привітала стрілків з перемогою на чемпіонаті Європи
Голова відділення НОК України в Чернігівській області Валерій Куліч подякував представницям кульової стрільби за їх здобутки на континентальній першості і за те, що вони гідно представили свій край, пообіцявши підтримувати їх матеріально.

Не дивлячись на те, що європейці дуже вправні у стрільбі, Олімпійська чемпіонка Олена Костевич все ж таки здобула очікувану перемогу і наразі активно готується до своєї четвертої Олімпіади.

«У нас вже є графік змагань та зборів. Ми поїдемо на три етапи Кубку світу. А потім вже і Олімпійські ігри», - поділилися спортсменка.

Також гарний результат на чемпіонаті в Угорщині показали Галина Авраменко, яка стала дворазовою срібною призеркою; Юлія Тимошко здобула повний комплект нагород у різних дисциплінах; Дар’я Рожнятковська піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу у командному заліку.

Дівчата подякували своїм тренерам Ігорю та Світлані Чередіновим, без яких перемога була б неможлива, і запевнили у готовності й надалі продовжувати прославляти свій край на міжнародній арені.

Категорія: Здобутки чернігівців | Переглядів: 1425 | Додав: shelkovaya | Теги: Стрельба, Чернигов, НОК, СПОРТ, Чемпионат, Костевич | Рейтинг: 0.0/0